+371 27709808

Ātrgaitas vārti

 

Ātrgaitas vārti – ar unikālu atvēršanās ātrumu. 

Ātrgaitas vārti – ekspluatējami  arī salā  un  ekstremālos  apstākļos.

Šiem  vārtiem  atvēršanās ātrums ir patiešām iespaidīgs 0.8 – 2.5 m sekundē. Īpaši noderīgi  tie  ir  pārkraušanas zonās, kur ir jānorobežo divas telpas. Ātrgaitas vārti  ir  izstrādāti  no PVC materiāla vai alumīnija, var izvēlēties vārtus ar vertikāliem vai horizontāliem logiem.

Šos ātrgaitas vārtus var ekspluatēt arī ļoti  zemā  gaisa temperatūrā līdz pat -30°C (ar nosacījumu,  ka tiek izmantots  “Rolltex” vai “Nomatex” materiāls). Kā arī šos ātrgaitas vārtus var izmantot telpās, kur ir  nepieciešams  aizsargāties no vēja un  putekļiem,  jo tie ļoti  labi aiztur  caurvēju un putekļu iekļūšanu telpā.

Ātrgaitas vārti ar automatizētu drošības sistēmu.

Ātrgaitas vārtiem komplektā ietilpst:
• vadības bloks ar integrētu vadības pogu (open-stop-close),
• foto elementu komplekts,
• apakšējās līstes drošības sistēma. Lūk, kāpēc tā ir ļoti svarīga!  Ja vārtiem  aizveroties, kāds nejauši ir zem  tiem pakļuvis,  apakšējai blīvei pieskaroties pie šķēršļa, tā nostrādās un vārti uzreiz atvērsies.

Kā  arī ir  pieejami ātrgaitas vārti no nerūsējošā tērauda. Tie ir sertificēti, atbilst pārtikas ražošanas standartiem.

 

Ātrgaitas vārti paredzēti pārkraušanas zonām, kur ir jānorobežo divas telpas. Izmantojot “Rolltex” vai “Nomatex” materiālu, ātrgaitas vārtus var izmantot līdz pat -30°C zemai temperatūrai.
Vārti ļoti labi notur caurvēju un putekļu iekļūšanu telpā. Ir pieejami vārti no nerūsējošā tērauda, kas ir sertificēti un atbilst pārtikas ražošanas standartiem.

Jūsu vārds (obligāts)aa

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX