+371 27709808

Bīdāmie Teritoriju vārti

Bīdāmie un veramie teritoriju vārti – pieskaņo tos ēkai un vadi ar vienu pulti!

Bīdāmie vārti – no ilgmūžīga izejmateriāla.

Bīdāmie  teritoriju vārti ir pārbaudītas kvalitātes, jo tiek izstrādāti no Francijā un Itālijā ražotiem cinkotiem izejmateriāliem. Šo bīdāmo teritoriju vārtu galvenās priekšrocības ir  ilgs kalpošanas mūžs un  daudzfunkcionāla automātika.

Bīdāmie  vārti  ar divu veidu  pildījumu.

Bīdāmajiem teritoriju vārtiem pamatā tiek izmantota rūpnieciski ražota nesošā konstrukcija un rullīšu mehānisms. Vārtiem var būt divu veidu pildījums – ar vertikālām kvadrātveida caurulītēm, kā arī teritoriju vārti  var būt ar sieta pildījumu.

Vārtu  nesošajai konstrukcijai ir  iespējams izgatavot koka apdari, un vārtu dizainu pieskaņot ēkai.

Bīdāmie vārti var tikt aprīkoti  ar ļoti  daudzfunkcionālu automātiku, to var ieprogrammēt  un vadīt teritoriju vārtus  ar vienu tālvadības pulti.

Šo bīdāmo vārtu  automātikas komplektā ietilpst: motors, vadības bloks, drošības foto elementu komplekts, signāllampa, divu kanālu tālvadības pults  un antena.

Veramie vārti – ar īpaši klusu darbību.

Piedāvājumā ir  arī veramie (divviru) teritoriju vārti,     tie tiek izgatavoti pēc  tādas pašas tehnoloģijas,  kā bīdāmie vārti.  Būtiska šo  vārtu priekšrocība – tiem ir speciālas eņģes (viras), tādēļ tie veras ļoti viegli un klusi, teritorijā nerada troksni. Šiem veramajiem vārtiem ir moduļu konstrukcija, tādēļ,  pēc saimnieka  izvēles, tos var veidot dažāda dizaina.

Veramie vārti – darbināmi arī tad, ja nav elektrības.

Veramie (divviru) teritoriju vārti var tikt aprīkoti ar daudzveidīgu automātiku, kas  dod iespēju izmantot dažādas funkcijas. Kā  arī tie var tikt  aprīkoti  ar speciālu elektropievadu, tam  ir tālvadība un avārijas situāciju  atbloķētājs, kas ir ļoti  noderīgs tad, ja rodas problēmas ar  elektropiegādi. Veramo vārtu automātiku var ieprogrammēt un vadīt ar vienu tālvadības pul

Jūsu vārds (obligāts)aa

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX