+371 27709808

Industriālie Vārti

Sekciju industriālie Vārti.

Industriālie vārti – nerūsēs un pieskaņosies kopējam dizainam.

Industriālie vārti – iespējami gan  veramie, gan paceļamie  vārti.

Izvēlieties teritorijai šādus  industriālos vārtus, un par tiem vairs nevajadzēs rūpēties, jo vārti ir daudzfunkcionāli, droši un ilgmūžīgi. Šie industriālie  vārti nerūsēs, jo nesošās konstrukcijas  – vertikālās un horizontālās sliedes, eņģes, rullīši un atsaites ir cinkotas ar karsto cinkošanas metodi. Tāpēc vārtiem ir perfekta aizsardzība pret koroziju. Industriālie  vārti  arī radīs labu siltumizolāciju, jo  ir izgatavoti no sekcijām, kas ir siltinātas,  izmantojot poliuretānas putas, tie nodrošina šādu  siltum-pārvades koeficentu: P 0.48 W/m2 K.

Teritorijās, kur nav iespējams izveidot paceļamos industriālos vārtus, piedāvājam iespēju izveidot divviru veramos vārtus no paneļu sekcijām.

Industriālie  vārti – izvēlies vēlamo krāsu un dizainu.

Industriālos teritoriju vārtus varat  izvēlēties  standarta krāsās vai arī krāsot tos pēc pasūtījuma – jebkādā  vēlamajā krāsā vai arī no krāsu RAL un NCS kataloga.

Pieejamās standarta krāsas:

Industriālo vārtu ārpusē:
BRŪNA – RAL 8014 – 8017 – 8019
BALTA – RAL 9002 – 9016
ALUMĪNIJA – RAL 9006
PELĒKA – RAL 7016
ZILA – RAL 5010
ZAĻA – RAL 6009 – 6005
SARKANA – RAL 3000

Industriālo  vārtu iekšpusē.
PELĒKI BALTA – RAL 9002

Industriālajiem vārtiem   var radīt dažādu  dizainu, paneļiem izveidojot apdari. Tā var būt ribota – horizontālu dēlīšu imitācija ar apmetuma vai koka faktūru vai  arī stiklota – no organiskā stikla paketes alumīnija profilu aprāmējumā.

Industriālajiem vārtiem pieejamais maksimālais izmērs ir platums  – 8 m, augstums – 6,4 m.

Industriālie vārti ar automātiku un papildus aprīkojumu.

Industriālajiem vārtiem ir iespējama   ļoti daudzveidīga automātika, piemēram, tos var aprīkot ar atvēršanas/ aizvēršanas elektro piedziņu. (Sākotnējā aprīkojumā tā ir darbināma ar stacionāru vadības paneli pie sienas.)  Ja vārtiem nav paredzēta automātika,  tos var aprīkot ar atslēgu, ar kurus   vārtus var slēgt no iekšpuses un  ārpuses.

Kā  arī šiem industriālajiem  vārtiem  var izveidot dažādu papildaprīkojumu, piemēram,  vārtu sekcijā iebūvēt taisnstūra veida logu (680mm X 370 mm) no  organiskā stikla paketes vai izveidot vārtiem papildus durvis personālam.

Pieejamās KRĀSAS STANDARTA KRĀSAS ĀRPUSĒ BRŪNA – RAL 8014 – 8017 – 8019 BALTA – RAL 9002 – 9016 ALUMĪNIJA – RAL 9006 PELĒKA – RAL 7016 ZILA – RAL 5010 ZAĻA – RAL 6009 – 6005 SARKANA – RAL 3000 STANDARTA KRĀSAS IEKŠPUSĒ PELĒKI BALTS – RAL 9002 Vārtu krāsu var piemeklēt arī individuāli jūsu vajadzībām, krāsojot tos jebkurā krāsā no RAL un NCS kataloga. IZMĒRI Pieejamie maksimālie šāda tipa vārtu izmēri ir 8m platumā un 6,4m augstumā. Vārtu paneļu veidi • Riboti – Horizontālu dēlīšu imitācija ar apmetuma vai koka faktūru • Stikloti – Organiskā stikla paketes alumīnija profilu aprāmējumā. Papildaprīkojums • Vārtu sekcijā iebūvējams taisnstūra veida logs (680mm X 370 mm) ar organiskā stikla paketi. • Vārtu atslēga – aprīko vārtus ja nav paredzēta automātika. Nodrošina vārtu slēgšanu gan no iekšpuses, gan ārpuses. • Personāla durvis. Vārtu automātikas Jebkurus vārtus ir iespējams aprīkot ar vārtu atvēršanas/ aizvēršanas elektro piedziņu, kuru sākotnējā aprīkojumā darbina ar stacionāru vadības paneli pie sienas. SPECIĀLIE DIVVIRU VERAMIE SEKCIJU VĀRTI Telpās, kur nav iespējas uzstādīt paceļamus vārtus piedāvājam sekciju paneļu veramus vārtus.

Jūsu vārds (obligāts)aa

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX