+371 27709808

PVC logi un durvis

lza-7-

Pateicoties vairākkameru uzbūvei, hermētiskai stikla paketei, blīvējumu sistēmai, un pareizai montāžai, PVC logi sniedz jūtamu termoizolācijas efektu.

Pēdējais logu tirgus sasniegums ir I-stikls (stikls ar zemas emisijas pārklājumu, kas tiek smidzināts vakuuma apstākļos uz vienas stikla virsmas). Šāda veida pārklājums ļauj uzlabot stikla siltumizolācijas īpašības par 5 reizēm.

Stikla paketei ir noteicoša loma loga skaņas izolācijā. PVC logu uzstādīšana ļauj samazināt skaņas spiedienu līdz 26 dB.

PVC nevar izraisīt un uzturēt degšanas procesu. Speciālā pretuzlaušanas furnitūra garantē aizsardzību no nelūgtiem viesiem.

Atšķirībā no koka durvīm, kas prasa papildus izdevumus ikgadējai krāsošanai, tīrīšanai, iespējams, siltināšanai, PVC logiem pietiek ar maigu tīrīšanu ar atbilstošiem līdzekļiem.

Pat ievērojamas temperatūras svārstības, kas ir raksturīgas mūsu klimatam, kā arī ķimiski aktīvā vide nevar iespaidot PVC. Dažādu laboratorijas izmēģinājumu rezultātā tika noteikts, ka PVC izstrādājumu kalpošanas laiks nav mazāks par 40 gadiem.

Neskaitot to, ka PVC logi neprasa papildus izmaksas, tie ļauj ieekonomēt līdz 60% līdzekļu, ko tērējat mājokļa apkurei.

Mēs piedāvājam dažādu cenu kategoriju PVC logus. Jūs varat izvēlēties to variantu, kas vairāk atbilst Jūsu vēlmēm un budžetam.

 
Pieteikteikuma Forma

Jūsu vārds (obligāts)aa

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX