+371 27709808

PVC vārti un aizkari

PVC VARTI UN AIZKARI

PVC aizkari (vārti) – droši pasargās telpu  no  agresīvas vides ietekmes.

Ja Jums ir jāaizsargā telpa no  vides ietekmes, ērts risinājums ir PVC aizkari, tos varat izmantot gan kā pamataizkarus, gan kā papildus aizkarus. 

Tiek piedāvāti  PVC auduma aizkari, kas ir atverami gan horizontāli,  gan vertikāli.  Tiem var būt dažādi atvēršanas risinājumi – sākot no  aizkariem uz troses līdz pat  PVC auduma  aizkariem, kas ir  vadāmi (atverami) ar tālvadības pulti. Maksimālais PVC auduma aizkaru platums ir 12 m.

Aizkaru stiprināšanas mehānisms  ir šāds – vispirms aizkaru joslas   piestiprina  pie sliedes, pēc tam visu  konstrukciju  ar skrūvēm piestiprina pie durvju atverēm.

Mūsu piedāvātajiem aizkariem ir caurspīdīgas  joslas, tās ir paredzētas, lai no abām aizkaru  pusēm varētu droši  pārvietoties  gan cilvēki, gan transports.

PVC aizkarus var izmantot arī agresīvas vides apstākļos.

Mūsu piedāvātie PVC auduma aizkari ir izstrādāti no kvalitatīva, izturīga materiāla, tos var izmantot  telpās, kur ir  agresīvi vides apstākļi.

STANDART tipa PVC auduma aizkarus ieteicams  izmantot telpās, kur temperatūra ir no ± 0° C līdz +50°C.  Savukārt COLD tipa PVC auduma aizkarus var droši izmantot telpā,  kur  temperatūra ir no ± 0° C līdz –50° C.

Piedāvājam PVC auduma vārtus ar horizontālu un vertikālu atvēršanas iespēju, sākot no visvienkāršākā atvēršanas varianta – aizkari uz troses, līdz ar tālvadības pulti atveramiem PVC auduma vārtiem. Maksimālais vārtu platums ir 12 m.

  • Aizkaru tipu STANDART izmanto temperatūras robežās no ± 0° C līdz +50°C.
  • COLD tipa aizkarus izmanto pie temperatūras no ± 0° C līdz –50° C.

PVC aizkarus var izmantot ailē patstāvīgi vai kā papildus esošajām durvīm un vārtiem. Aizkara joslas stiprinās pie sliedes un visa konstrukcija tiek piestiprināta ar skrūvēm pie durvju atverēm. Caurspīdīgas aizkara joslas ļauj droši pārvietoties cilvēkiem un transportlīdzekļiem no abām pusēm.

Jūsu vārds (obligāts)aa

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX