+371 27709808

Ugunsdroši metāla vārti un durvis

UGUNSDROSIE VARTI DURVIS

Papildus ugunsdrošībai – ugunsdrošie vārti, ugunsdrošās durvis un ugunsdrošie (dūmu) aizkari.

Ja Jūsu īpašumā vai apsaimniekošanā ir ēka, kur ir paaugstināts uguns risks vai paaugstinātas ugunsdrošības prasības, silti iesakām papildus nodrošināties, izmantojot mūsu piedāvātos risinājumus – ugunsdrošos vārtus, ugunsdrošās durvis vai telpās ugunsdrošos (dūmu) aizkarus.

Ugunsdrošie vārti – automātiski noslēdz ceļu dūmiem un liesmām

Ugunsdrošie metāla vārti Jūsu teritorijā var tikt uzstādīti gan kā galvenie vārti, gan kā papildus vārti. Šie vārti vienmēr ir atvērti, tie automātiski aizveras tikai ugunsgrēka gadījumā un rada barjeru, neļaujot tālāk iekļūt dūmiem un liesmām.

Ugunsdrošo metāla vārtu automātika darbojas šādi – vārti ir aprīkoti ar elektromagnētisku slēdzeni, ugunsgrēka gadījumā, ieslēdzoties dūmu detektora automātikai, slēdzene atslēdzas un vārti aizveras, radot ugunsdrošību.

Ugunsdrošie metāla vārti konstruktīvi ir līdzīgi standarta vārtiem, tikai tie ir izgatavoti no cita veida materiāliem – tiem ir izmantotas ugunsizturīgas vērtnes, ugunsdrošs profils, pildījums ar siltumizolējošu materiālu, auksto dūmu ieblīvējumi, kā arī ugunsdroša automātika ar dūmu detektoru, kas nodrošina ugunsdrošības robežas EI 60.

Ja ir nepieciešams, ugunsdrošie metāla vārti var tikt komplektēti un aprīkoti ar papildus sistēmām.

Ugunsdrošie vārti – ļaus droši evakuēt cilvēkus un ugunsdzēsējiem nodrošinās piekļuvi ugunsgrēka vietai.

Visiem mūsu piedāvātajiem ugunsdrošajiem metāla vārtiem (veramajiem, bīdāmajiem, paceļamajiem) ir sertifikāti, kas apliecina, ka tie atbilst ugunsdrošības standartiem.

Ugunsdrošie metāla vārti ir īpaši nepieciešami telpās, kur ir paaugstināts uguns risks vai ugunsdrošības prasības, piemēram, medicīnas iestādēs, administratīvajos birojos, noliktavās, ražošanas cehos, enerģētikas birojos u.c. Ugunsnelaimes gadījumā ugunsdrošie vārti ļaus droši evakuēt cilvēkus, kā arī ugunsdzēsības dienestiem nodrošinās ērtāku piekļuvi ugunsgrēka vietai.

Ugunsdrošās metāla durvis un ugunsdrošie (dūmu) aizkari.

Piedāvājam uzstādīt iekštelpās vai ārā ugunsdrošās (fireproof) durvis – ar ugunsizturību līdz EI 30 un EI 60. Ugunsdrošās metāla durvis var tikt kombinētas ar stiklu. Tās var izmantot gan iekštelpās, gan ārā.

Mūsu piedāvātās ugunsdrošās durvis ir sertificētas un atbilst Eiropas kvalitātes standartiem EN13501-2.

Savukārt iekštelpās piedāvājam risinājumu – ugunsdrošos (dūmu) aizkarus. Ieslēdzoties ugunsdzēsības signalizācijai, tie aizveras un noslēdz ailu, tādējādi neļauj ugunsliesmām un dūmiem iekļūt citās telpās.

Pieteikteikuma Forma

DŪMU UN UGUNS AIZKARI

Dūmu un uguns aizkari ir paredzēti, lai aizvērtu vārtu ailu un nodalītu no citas tepas, kad aktivizēias ugunsdzēsības signalizācija.

UGUNSDROŠAS DURVIS

Ugunsdrošas Fireproof durvis ar ugunsizturību līdz EI 30 un EI 60 atbilst Eiropas kvalitātes standartiem EN13501-2, un tām ir attiecīgie sertifikāti. Iespējams izgatavot ugunsizturīgās durvis ar stiklu. Piemērotas āra un telpu izmantošanai.

Pieteikteikuma Forma

Jūsu vārds (obligāts)aa

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu tālrunis (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX